Asistence při dětském dnu - 8. června 2010

Jako již každoročně tak ani letos nechyběli členové SDH Harrachov jako pomocníci a spoluorganizátoři při dětském dnu.

Ten se nakonec uskutečnil díky nepřízni počasí ne o prvním červnovém dni, ale o necelý týden později, tedy v pondělí 7. června 2010, a to před areálem základní školy.

Soutěžní disciplíny pro děti připravené našimi hasiči zůstaly i letos beze změn. Čili děti si mohly u nás opět zastříkat na cíl (plastové láhve) a za pomocí rozvinutí hadice zasáhnout kuželky (opět zde posloužily plastové láhve). Po zdárném absolvování disciplíny následoval zápis do karty soutěžícího a sladká odměna. Nutno říci, že mezi dětmi by se pár adeptů na člena hasičského sboru jistě našlo.

dětský den 2010 dětský den 2010

Těsně před koncem dětského dopoledne si přišli zastříkat i mrňouskové z mateřské školky. Na závěr děti ze základní školy v rámci speciální disciplíny dostaly za úkol hledat jeden z ukrytých pokladů, jeden z nich se totiž skrýval v útrobách přítomné hasičské cisterny. Byl zdárně nalezen.

Díky za pomoc patří těmto členům SDH:
Michalu Bartošovi, Jirkovi Halamovi, Jardu Lukešovi, Jardu Procházkovi, Michalu Putnarovi a Martinu Soukupovi.