výjezd 31/2020 - 19.9.2020 v 20:13

Dne 19.09.2020 v 09:39 hodin byl jednotce KOPISem vyhlášen poplach:
CAS 24, dopravní nehoda,úklid vozovky, Harrachov,Nový Svět, benzinová pumpa.
Jednotka vyjela na místo události s CASem 24 v počtu 1+3.
Po příjezdu na místo události (křižovatka silnic I/10 a I/14)byla zjištěna nehoda OA DACIA LOGAN s NA BMW X3 RZ na silnici I/10.
Oba dva havarované automobily se nacházely na silnici I/10 a silnice I/10 byla s opatrností průjezdná.
Ve vozidlech nebyla žádná osoba. Řidič DACIA LOGAN se spolucestující byi mimo vozidlo.Taktéž řidič se spolucestujícími z BMW byli mimo vozidlo.
Dle informací řidiče DACIE utrpěla spolucestující zřejmě šok. Spolucestující byla zcela při vědomí,pohybovala se a normálně komunikovala.
Z havarovaného OA DACIA unikla na silnici chladící kapalina.
Členové jednotky zajistili místo události,provedli protipožární opatření,odpojili akumulátor z havarovaného OA DACIA.
Na místo události přijela jednotka HZS PS Tanvald.
Na místo události přijelo vozidlo ZZS,které si převzalo zraněnou osobu.
Vozidlo ZZS odjelo z místa události se zraněnou osobou.
Jednotka vyčkala příjezdu skupiny vyšetřování DN DI Policie ČR.
Po odjezdu jednotky HZS PS Tanvald z místa události byl členy jednotky řízen provoz na křižovatce.
Po zdokumentování nehody jednotka odstranila havarovaný OA DACIA mimo silnici I/10 a uklidila vozovku.
Poté se jednotka vrátila na základnu.