výjezd 28/2020 - 6.9.2020 v 19:54

Dne 06.09.2020 v 11:27 hodin byl jednotce KOPISem vyhlášen poplach:
CAS 24, dopravní nehoda se zraněním, Harrachov,Nový Svět, křižovatka na Mýtě,2 OA
Jednotka vyjela v počtu 1+3.
Při příjezdu se na místě události (křižovatka silnic I/10 a I/14) nacházela hlídka PČR OO Harrachov. Byla zjištěna nehoda OA Škoda Octavia s OA VW JETTA na silnici I/10.
Oba dva havarované OA se nacházely na silnici I/10 a silnice I/10 byla zcela neprůjezdná.Hlídka PČR řídila provoz na křižovatce. Ve vozidlech nebyla žádná osoba.
Řidič Škody Octavia se spolucestující byl mimo vozidlo.Taktéž německý řidič se spolucestující z VW byli mimo vozidlo.
Dle informací řidiče Octavie si jeho spolucestující dcera stěžovala na bolesti břicha,zřejmě si něco narazila. Spolucestující byla zcela při vědomí,pohybovala se a normálně komunikovala.
Z havarovaných OA unikla na silnici chladící kapalina. Členové jednotky zajistili místo události,provedli protipožární opatření,odpojili akumulátory z havarovaných OA.
Na místo události přijelo vozidlo ZZS,které si převzalo zraněnou osobu.
Na místo události přijela jednotka HZS PS Tanvald.Po příjezdu jednotky HZS PS Tanvald byl jednotkou společně s Policií ČR řízen provoz na křižovatce.
Na místo přijela hlídka PČR OO Rokytnice nad Jizerou. Vozidlo ZZS odjelo z místa události se zraněnou osobou a řidičem Škody Octavia.
Jednotka vyčkala příjezdu skupiny vyšetřování DN DI Policie ČR. VZ poté předal místo události Policii ČR.
Poté se jednotka vrátila na základnu.