výjezd 13/2020 - 26.4.2020 v 16:49

Dne 25.04.2020 ve 12:07 hodin byl jednotce KOPISem vyhlášen poplach:
CAS 24, dopravní nehoda,uvolnění komunikace,odtažení,Harrachov,Nový Svět,čp 138,u mostu u hasičské zbrojnice.
Jednotka vyjela v počtu 1+3.
Při příjezdu na místo události ( odstavná plocha u restaurace Praha) byl zjištěn OA ,který nezajištěný sjel z odstavné plochy do potoka Kamenice. OA se opíral o stromek a hrozilo,že se zřítí.
Ve vozidle se nenacházela žádná osoba a bylo uzamčeno.Venku se nacházela majitelka vozidla s přítelem. Nedošlo k žádnému zranění. Z vozidla neunikaly do toku žádné kapaliny.
Členové jednotky zajistili místo události a stabilizovali vozidlo proti pohybu. Na místo přijela jednotka HZS PS Tanvald.
Na vytažení vozidla byl povolán autojeřáb ze stanice HZS PS Semily.
Na místo přijela hlídka PČR OO Harrachov.
Jednotka vyčkala na místě do příjezdu autojeřábu. Následně řídila dopravu na přilehlé silnici III/01021 a asistovala při vytažení vozidla z potoka.
Na místo přijela skupina vyšetřování DN PČR DI Semily.
Po vytažení vozidla se jednotka na pokyn VZ vrátila na základnu.