výjezd 1/2020 - 4.1.2020 v 11:02

Dne 04.01.2020 v 08:32 hodin byl jednotce KOPISem vyhlášen poplach:
dopravní nehoda se zraněním,Harrachov,Nový Svět,čp.6,silnice od Mýta asi 4km,u pily,bolest zad,v šoku,při vědomí .
Jednotka vyjela s CASem 24 v počtu 1+3.
Při příjezdu se na místě události (areál bývalé pily Janov) nacházela hlídka PČR OO Harrachov.
Byla zjištěna nehoda OA ŠKODA Octavia Combi, které vyjelo mimo silnici I/10. Místo události se nacházelo na bývalé manipulační ploše pily mimo silnici I/10.
Ve vozidle se nacházel zraněný řidič,který byl při vědomí a stěžoval si na bolest zad.
Z havarovaného vozidla neunikaly na odstavnou plochu žádné provozní kapaliny.
Členové jednotky zajistili místo události, provedli protipožární opatření, odpojili akumulátor z havarovaného OA a poskytli předlékařskou pomoc zraněné osobě.
Na místo události přijelo vozidlo ZZS,které si převzalo zraněnou osobu. Členové jednotky pomohli ZZS s transportem zraněné osoby a jeho osobních věcí z havarovaného vozidla do vozidla ZZS.
Na místo události přijela jednotka HZS PS Tanvald,která se po zjištění situace na místě události posléze vrátila na základnu.
Na místo události přijela skupina vyšetřování DN PČR DI Semily. Po předání místa události skupině vyšetřování DN PČR DI Semily se jednotka vrátila na základnu.