Výjezd 25/2018 - 27.9.2018 v 21:03

Dne 27.9.2018 v 17:29 hodin byl jednotce KOPISem vyhlášen poplach:
Dopravní nehoda se zraněním, od Tanvaldu - na začátku Harrachova u stadionu, OA s motorkářem, bolest LDK, kyčel, při vědomí.
Jednotka vyjela v počtu 1+4.
Při příjezdu jednotky na místo události se OA i motocykl nacházely na vozovce, řidič motocyklu mimo vozovku - v příkopě, byl u něj přítomen trenér malých fotbalistů, řidička OA se nacházela bez zranění u OA a dále se na místě události nacházela hlídka PČR.
Členové jednotky provedli první předlékařskou pomoc, nasazení krčního límce a jeden člen jednotky zůstal u postiženého do příjezdu RZ služby a lékaře, Ostatní členové provedli protipožární opatření, odpojení akumulátoru vozidla a posypaní vyteklých provozních kapalin z motorky.Dále vytyčili místo DN výstražnými kužely.
Dále na misto události přijela jednotka HZS Tanvald.
Jednotka asistovala při naložení zraněného do vozidla RZS.
Po příjezdu členů dopravní policie a po zadokumentování dopravní nehody jednotka asistovala při odklizení automobilu a motocyklu z komunikace, komunikaci uklidila, zametla kapalinamy nasáklý sorbent a na pokyn velitele zásahu se vrátila na základnu.