výjezd 12/2016 - 5.8.2016 v 22:01

Dne 4.8.2016 v 23:35 hodin byl KOPISem jednotce vyhlášen poplach:
JSDH Harrachov> CAS 24,záchrana osob a zvířat,Harrachov čp.187,pád muže do koryta řeky,zadní vchod do areálu na Keltskou noc.
Na místo vyjela jednotka s Casem 24 v počtu 1+4.
Místo události se oproti nahlášenému místu nacházelo ještě o něco výše,přímo několik metrů před pokladnou a  vstupem pro diváky na festival Keltská noc na dojezdu můstků.
Při příjezdu se na místě události nacházela hlídka PČR, vozidlo ZZS a vozidlo Horské služby.
Byla zjištěna jedna zraněná osoba,která spadla do kamenného odvodňovacího žlabu,který slouží pro odvod povrchové vody z areálu velkých skokanských můstků.
Zraněná osoba byla ošetřována členy ZZS a HS.Byla při vědomí a kumunikovala.
Členové jednotky asistovali při ošetření pacienta,naložení pacienta a jeho transportu kamenným žlabem do vozidla ZZS.
Poté přijela jednotka HZS PS Tanvald, která se po získání informací a vyhodnocení situace vrátila  na základnu a předala místo události JSDHO Harrachov.
Jednotka SDH Harrachov vyčkala do odjezdu vozidla ZZS a pak se  vrátila na základnu.