Hasičský bál 2016 - 22.2.2016 v 16:03

Hasičský bál se vydařil

První z uspořádaných veřejných společenských akcí letošního roku si ze seznamu mohou odškrtnout harrachovští dobrovolní hasiči.
V sobotu 13. února 2016 na již tradičním místě v Coctail baru restaurace Za Pecí proběhl hasičský bál.
K tanci a poslechu hrála až do ranních hodin následujícího nedělního dne hudební skupina Mini team z Desné.
Díky sponzorům, jejichž přehled níže přinášíme, byla k dispozici i bohatá tombola a zlatým hřebem večera se pak stalo losování z čísel zakoupených vstupenek a trofejní ceny byly i tentokráte velmi hodnotné. Vždyť hlavní cenou byl poukaz na jednu noc pro dvě osoby s plným komfortem v pražském Orea hotelu Pyramida.
Akce se rozhodně vydařila a poděkování patří všem, kteří zdaru akce pomohli, ať předprodejní roznáškou, příspěvkem do tomboly, pomoci při přípravě a realizaci a podobně.
V neposlední řadě pak velmi děkujeme Markovi Lahodovi za bezplatné poskytnutí sálu a barové obsluhy pro uspořádání bálu.
(ms)

Zvlášť děkujeme těmto našim sponzorům do tomboly:
Město Harrachov, J. a B. Bartošovi, Michal a Blanka, seniorky Harrachov, Restaurace Praha, Stanislav Slavík, OREA Hotel Pyramida Praha, OREA Resort Sklář Harrachov, Pivnice U Krtka, Penzion 7, Pension Hollmann, Restaurace U Studny, Bobová dráha Harrachov, Ski Ploc, Lubor a Marcela Moravcovi, Sport Čermák, David sport, AVE CZ, Hornické muzeum, Květiny Kloboučková, Pekařství Vokřínek, Sklárna N+S, Robert Schäfer, ELDO servis, Jaroslav Kočí, Jiří Pohl, Hotel Harrachovka, Restaurace Roubenka – Nemeškalovi,Marek a Karin Bulíčkovi, Antonín Lisičan a Hana Borseková, Hainz.