Hasičský bál - 17.2.2015 v 19:53

Zpráva o hasičském bále
První z uspořádaných veřejných společenských akcí letošního roku si ze seznamu mohou odškrtnout harrachovští dobrovolní hasiči. Ve Svato valentýnskou sobotu 14. února 2015 na již tradičním místě v Coctail baru restaurace Blue Café proběhl hasičský bál.
K tanci a poslechu hrála až do ranních hodin následujícího nedělního dne hudební skupiny Mini team z Desné. Díky sponzorům, jejichž přehled níže přinášíme, byla k dispozici i bohatá tombola a zlatým hřebem večera se pak stalo losování z čísel zakoupených vstupenek a trofejní ceny byly i tentokráte velmi hodnotné. Bohužel se najdou v našem pulzujícím horském středisku takoví jedinci, kteří nedopřejí dobrovolným hasičům trochu toho veselí v náročných časech a jejich jedinou vášní je zavolat na ně strážce zákona, že malinko hlasitější živou hudbou z podzemních prostor ruší noční klid. I přes tuto malou kaňku se akce vydařila a poděkování patří všem, kteří zdaru akce pomohli, ať předprodejní roznáškou, příspěvkem do tomboly, pomoci při přípravě a realizaci a podobně. V neposlední řadě pak děkujeme Markovi Lahodovi za bezplatné poskytnutí sálu a barové obsluhy pro uspořádání bálu.
(ms)

Zvlášť děkujeme těmto našim sponzorům do tomboly: Město Harrachov, J. a B. Bartošovi, Michal a Blanka, seniorky Harrachov, Restaurace Praha, Stanislav Slavík, OREA Hotel Vital Sklář, Pivnice U Krtka, Penzion 7, Mgr. Tomáš Vašíček, Restaurace U Studny, Hotel Rýdl, Bobová dráha Harrachov, Sportovní areál Harrachov, Media Comp Praha, Tabák Moravcová M., Sport Čermák, David sport, AVE CZ, Hornické muzeum, Květiny Kloboučková, Pekařství Vokřínek, Sklárna N+S, Robert Schäfer, Antonín Lisičan a Hana Borseková, Hainz.