Krakonoš - 17.3.2013 v 16:35

Dne 16.3. navštívil Harrachov už po šedesáté sedmé vládce Krkonoš samotný Krakonoš.
Členové našeho SDH se na příchod přichystali a pro Krakonoše a další návštěvníky Harrachova připravili bohaté občerstvení za lidové ceny. Návštěvnost byla opravdu hojná a svědčí o tom fakt ,
že po celý den , tj.od 10,00 do 17,00 byla všechna místa k sezení obsazená a hosté postávali při popíjení hasičského svařáčku , studeného piva a konzumaci výborných uzenek z udírny všude kolem.

Některé členy příprava občerstvení a obsluha hostů trošičku zmohla.

Již teď bychom všechny občany a návštěvníky Harrachova rádi pozvali na tradiční Velikonoční neděli u hasičů , která proběhne 31.3.2013.

Dále se naši členové ve spolupráci s policií ČR postarali o uzavírku Harrachova a přispěli tak k bezproblémovému průchodu Krakonošova průvodu.