Hasičský bál na jedničku - 14.2.2011 v 19:12

Jedna z mála harrachovských plesových akcí, ne-li jediná, hasičský bál se nadmíru podařil. Určitě k tomu přispěla i změna místa a datum jeho konání.

Oproti předchozím letům kdy se bál konal na počátku ledna bylo tentokrát jeho pořádání přesunuto na první polovinu února, přesněji na sobotu 12.2.2011. Změnilo se místo konání, kdy letos premiérově bál přesunul do centra města, a to do Coctail baru restaurace Blue Café Harrachov. Jediné co oproti předchozím letům z podstatných věcí zůstalo nezměněno byla živá hudba v podání skvělé dvojice „Mini team“ z Desné.

Ples

„Změna termínu a hlavně místa konání bálu ve mně až do zahájení bálu budila obavy, zda jsme se zvolili správně. A já teď zpětně musím říci, že to byla dobrá volba. Jednak únorový čas se nese v našem horském středisku ve znamení jarních prázdnin, což bylo návštěvnosti výrazně znát. Co ovšem bylo výborné, to byla spolupráce s restaurací Blue Café, kde se bál nově konal. Především pěkné prostory a i kreativnost majitele podniku a tamní obsluhy v rámci průběhu bálu dala této akci nový šmrnc. Zato patří velký dík. Poděkovat musím i všem přispěvatelům do bohaté tomboly a těm, kteří jakkoliv s pořádáním bálu pomohli. Odměnou nám všem byla hojná návštěvnická účast, jež plně korespondovala s kapacitou sálu a především skvělá nálada, která se nesla hluboko do ranních hodin.“ Řekl starosta harrachovských dobrovolných hasičů Martin Soukup.

Hasičský bál je tradičně první akcí v rámci kalendáře událostí SDH Harrachov. Na ní bude navazovat zajištění občerstvení u hasičské zbrojnice při příjezdu Krakonoše (19.3.2011) a dále na témže místě o měsíc a něco později Velikonoční neděle u hasičů (23.4.2011). Jarní hasičské akce pak vyvrcholí Pálením čarodějnic na louce v Sedmidomkách (30.4.2011).