Navštívil nás Krakonoš + POZVÁNKA NA VELIKONOCE - 22.3.2010 v 16:56

Pán nejvyšších českých hor opět po roce zavítal do Harrachova a při své pouti tímto horským střediskem nezapomněl se zastavit v naší hasičské zbrojnici. Stalo se tak o prvním jarním dnu, tedy v sobotu dvacátého března 2010.

Nejen pro něho, ale pro všechny návštěvníky akce byl v garážích hasičárny připraven prodej vynikající vrchlabské uzeniny (ze 70 kg nezbylo vůbec nic), jedenáctka z Postřižin, tvrdý o měkký alkohol…. I když počasí v ten den bylo proměnlivé, návštěvnost byla více než služná a obsluhující hasičská parta měla z toho všeho velkou radost.  Slavnosti Sněženek

Za zmínku jistě stojí, že část party místních hasičů se jako tradičně oblékla do masek a není náhodou, že jejich skupinová – Slavnosti sněženekobsadila v dané kategorii první místo.

Další akcí našich dobrovolných hasičů bude velikonoční neděle, která  letos vychází na 4. dubna. Opět se můžete těšit na udírnu plnou uzenek, piva a dalších pochutin. Tak nezapomeňte, den před pomlázkou se poveselte u harrachovských hasičů.

Těšíme se na vás…

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ V HARRACHOVĚ