„Práce“ sprejerů - 16.12.2008 v 19:16

V průběhu minulého a i letošního roku ve svém volném čase pilně pracovala skupinka harrachovských dobrovolných hasičů na výstavbě dřevěného objektu, který je zázemím pro pořádání společenských hasičských akcí, především pálení táboráků v lokalitě Sedmidomky.
sdh Harrachov

Bohužel o posledním listopadovém víkendu jejich společné úsilí „zkrášlili“ neznámí vandalové – sprejeři, kteří přední a jednu boční část této boudy pomalovali neidentifikovanými nápisy. Tuto skutečnost zástupci vedení hasičského sboru nahlásili orgánům policie. Je skutečně nutné a prospěšné, aby skupinky potloukajících  se individuí  takto mařili namáhavou práci jiných. Bohužel v našem městě se s dílem těchto „umělců“ setkáváme více než často.

TÉMA DO DISKUZE
Zdá se, že 90% sprejerů ani neumí kreslit, proto udělají rychle trapný podpis v noci… kdekoliv a nedomýšlí následky svého jednání....

Začínající sprejeři dokáží svými neumělými podpisy zničit nové fasády památek, i celé vlakové soupravy. Ti starší takovými vandaly pohrdají a mají určité zásady.

Vaše názory si rádi přečteme v naší diskuzi

[ dh ] ms – foto M.Bartoš